Ovaj oglas je istekao

Kurir – vozač

Mjesto: Banjaluka, Laktaši

Poslodavac: Euro-Express d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 29. 6. 2022.

Pregleda: 3543

Privredno društvo Euro-Express d.o.o. Banja Luka, koje obavlja djelatnost pružanja usluga iz oblasti transporta, poštanskih i kurirskih usluga, raspisuje konkurs za radno mjesto:

Opis radnog mjesta:

  • vrši dostavu/preuzimanje pošiljki po utvrđenim procedurama i uputstvima,
  • vrši uredno zaduženje/razduženje u magacinu,
  • odgovara za ispravnost, tačnost i kompletnost izdatih tovarnih listova i ostale prateće dokumentacije,
  • vodi računa o urednosti i opremljenosti vozila, prijavljuje kvarove vozila,
  • promoviše i prezentuje usluge transporta firme.

Opšti uslovi:

  • SSS – III ili IV stepen,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • 1-2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima.

Posebne vještine:

  • Dobra organizacija i realizacija radnih zadataka, fleksibilnost i samostalnost u radu, dinamičnost, komunikativnost, uslužnost, sposobnost prilagođavanja radu u grupi.

Sve vaše prijave sa CV-jem i popratnim pismom šaljite putem opcije “PRIJAVITE SE”.