Ovaj oglas je istekao

Marketing menadžer

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: „Elektronska video lutrija“ d.o.o.

Kategorija: Marketing, PR

Ističe: 12. 12. 2021.

Pregleda: 2762

K O N K U R S

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

Marketing menadžer (1 izvršilac)

OPIS POSLOVA:

  • izrada i realizacija marketing planova, ciljeva i strategija za oglašavanje na digitalnim medijima i platformama;
  • analiza, izrada i definisanje budžeta marketing planova;
  • kreiranje i oglašavanje marketing kampanja na platformama i društvenim mrežama;
  • izrada dizajna vizuala za realizaciju digitalne strategije (društvene mreže, promotivni materijali, reklamni posteri i sl);
  • održavanje i unapređivanje postojeće zajednice na društvenim mrežama, kreiranje sadržaja i komunikacija na društvenim mrežama;
  • rad sa portalima, saradnja sa spoljnim propagandnim agencijama i saradnicima;
  • priprema izvještaja, analiza, evaluacija i prezentacija realizovanih kampanja;
  • kontinuirano praćenje, analiza i implementacija novih trendova digitalnog marketinga;
  • upravljanje sponzorskim aktivnostima;
  • procjena reakcije tržišta na marketing programe.

Mjesto rada: Banja Luka

OPŠTI USLOVI:

  • da je državljanin Republike Srpske i Bosne i Hercegovine;
  • da je stariji od 18 (osamnaest) godina;
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost.

POSEBNI USLOVI:

  • VII stepen stručne spreme – VSS;
  • ekonomski fakultet ili fakultet društvenih nauka;
  • najmanje 2 godine iskustva na sličnim poslovima (prednost rad u agencijama za marketing);
  • poznavanje rada na računaru (napredno poznavanje „MS Office”);
  • poznavanje engleskog jezika;
  • poznavanje rada na platformama („Google Ads“, „Facebook Ads Menager“, „Google Analytics“);
  • poznavanje rada na društvenim mrežama („Facebook“, „Twitter“, „Google +“, „Instagram“, „LinkedIn“ i „YouTube“);
  • poznavanje softvera za grafički dizajn („Adobe Photoshop“, „Ilustrator“ i sl);
  • vozačka dozvola B kategorije.

OSTALI USLOVI:

  • izuzetno razvijene analitičke vještine;
  • individualna inicijativa;
  • spremnost na timski rad uz visok stepen odgovornosti, proaktivnosti i fleksibilnosti u radu;
  • sposobnost izvršavanja postavljenih ciljeva i aktivnosti;
  • afiniteti za nove trendove digitalnog marketinga, usavršavanje i obučavanje;
  • visok nivo radne etike i poštenja.

PRIJAVA NA KONKURS:

Kandidati su dužni radi prijave na konkurs dostaviti sljedeću dokumentaciju:

  • biografiju (CV) i propratno pismo – u kojima su kandidati obavezni navesti tačne lične podatke, podatke o obrazovanju, radnom iskustvu, dodatnim sposobnostima (znanje stranih jezika i poznavanje rada na računaru), a tačnost ovih podataka kandidati potvrđuje svojim potpisom;
  • potvrda o traženom radnom iskustvu;
  • ostala dokumenta (uvjerenja, seminari i ).

Napomena: Tražene kopije dokumenata nije potrebno ovjeravati kod opštinskih organa.

Prijave na konkurs mogu se dostavljati lično ili putem pošte na adresu:

Kralja Petra II br. 17,

78 000 Banja Luka

kao i putem opcije “PRIJAVITE SE” najkasnije do 15.12.2021. godine.

TESTIRANJE:

Svi kandidati koji se prijave i ispunjavaju naprijed navedene uslove podliježu testiranju koje podrazumjeva razgovor – intervju sa članovima Konkursne komisije, a po potrebi i unaprijed prirpemljen test.

O vremenu i mjestu testiranja kandidati će biti blagovremeno obaviješteni.

Nepotpune prijave, kao i prijave kandidata koji ne ispunjavaju propisane uslove iz konkursa, neće se uzimati u razmatranje, te kandidati neće biti pozvani na testiranje

OBJAVA

Konkurs će se objaviti u štampanim, elektronskim medijima i na internet stranici „EVL“ d.o.o. Banja Luka.