Ovaj oglas je istekao

Operater na CNC strugu / glodalici

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Ostalo

Ističe: 2. 4. 2023.

Pregleda: 3361

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

(10 izvršilaca)

Opis posla:

  • Rad na CNC obradnim centrima za obradu metala postupkom struganja i glodanja,
  • Izbor i priprema steznih, reznih i mjernih alata na osnovu radnog naloga tj. tehnološkog postupka,
  • Priprema mašine za obradu,
  • Prilagođavanje programa CNC mašine po potrebi uz prethodnu saglasnost neposrednog rukovodioca,
  • Stalna kontrola proizvedenih komada, vizuelna i uz pomoć mjernih instrumenata,
  • Svakodnevno održavanje i kontrola ispravnosti mašine i alata.

Uslovi:

  • Poželjno radno iskustvo u navedenoj oblasti.

Oglas ostaje otvoren do 2.4.2023.

Prijave slati putem opcije ” PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,

Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.