Ovaj oglas je istekao

Poslužilac na mašini za brizganje plastike (m/ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: VIS d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 26. 3. 2023.

Pregleda: 1846

VIS d.o.o. Banja Luka je preduzeće osnovano 1993. godine, poznato na domaćem tržištu kao jedan od najvećih proizvođača proizvoda od plastike za industriju i domaćinstvo i priznat kao pouzdan partner u mašinskoj industriji sa preko 30 godina iskustva u proizvodnji najkvalitetnijih mašinskih pozicija za klijente širom Evrope.

Zbog preseljenja proizvodnog pogona na novu lokaciju i proširenja kapaciteta, zapošljavamo nove radnike na čak 4 pozicije. Ukoliko Vi želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavite se na konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta:

3 izvršioca

Opis posla:

  •  nadgledanje i kontrola rada mašine za brizganje plastike;
  •  priprema materijala za proizvodnju;
  •  odlaganje brizganih proizvoda;
  •  po potrebi, ručna dorada proizvoda;
  •  redovno održavanje mašine.

Uslovi:

  •  srednja stručna sprema ili zanat;
  •  opšta zdravstvena sposobnost;
  •  odgovornost, marljivost, kooperativnost i posvećenost poslu;
  •  savjesnost i pouzdanost.

Preduzeće VIS nudi:

  •  dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani;
  •  stimulativna i redovna primanja;
  •  prijatan i podsticajan radni ambijent;
  •  usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u VIS-u odgovara Vama, pošaljite prijavu putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Lokacija: Banja Luka, Ramići bb
Broj izvršilaca: 2
Datum objave: 24.02.2023.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 26.03.2023.)