Ovaj oglas je istekao

Predavač na kursu računovodstva

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.Com - za klijenta

Kategorija: Ostalo

Ističe: 7. 6. 2024.

Pregleda: 934

Posao Banja Luka zapošljava:

PREDAVAČ NA KURSU RAČUNOVODSTVA

Ako ste strastveni u području računovodstva i želite svoje znanje prenijeti drugima, ili posjedujete izvrsne predavačke vještine, naša agencija traži upravo vas! Ne čekajte dugo, pridružite nam se i upustite se u nove predavačke izazove.

Opis posla:

  •  Pripremanje i izvođenje nastave iz područja računovodstva
  •  Prilagođavanje nastavnog programa prema potrebama polaznika
  •  Priprema i organizuje testiranje male grupe polaznika gdje je svaki polaznik u centru pažnje
  •  Evidencija podataka o polaznicima i njihovom napretku
  •  Aktivno učestvovanje u unapređenju programa obuke
  •  Prati najnovije trendove i promjene u području računovodstva te integriše iste u nastavu.

Uslovi:

  •  Najmanje 5 godina knjigovodst
  •  Odlično poznavanje računovodstva i njegovih zadataka
  •  Poznavanje rada na računaru i korišćenje relevantnih računovodstvenih softvera
  •  Iskustvo u izradi završnog računa
  •  Osobe koje imaju iskustvo u predavačkim poslovima imaju prednost
  •  Visok nivo organizacijskih sposobnosti
  •  Sposobnost usmenog i pismenog izražavanja
  •  Kandidati koji su dostupni za predavanje u večernjem terminu (od 16 do 21h)

Nudimo:

  •  Primamljivu honorarnu zaradu po satu
  •  Mogućnost dodatnog usavršavanja i daljeg napredovanja
  •  Nagrađivanje u skladu sa postignutim rezultatima

Ukoliko smatrate da ispunjavate tražene uslove, te imate želju za napredovanjem i usavršavanjem u stabilnoj kompaniji, na pravom ste mjestu.

Svoju biografiju možete poslati putem opcije „PRIJAVITE SE“

Napomena: Sve prijave na ovaj oglas idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.