Banjaluka.com

Predstavnik prodaje na terenu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: NTS Soft

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 26. 4. 2024.

Pregleda: 1577

NTS je kompanija koja razvija i isporučuje softverska rješenja za podršku upravljanju u transportu i logistici. Kompanija posluje regionalno od 2006. godine i zapošljava preko 50 radnika. Sva svoja rješenja kreira, proizvodi, isporučuje i održava u sopstvenoj režiji. Radi širenja poslovanja, kompanija NTS traži kandidate za poziciju:

Mjesto rada: Banja Luka

Opis poslova:

  •  Planiranje, pregovaranje i ostvarivanje godišnjih i mjesečnih planova prodaje;
  •  Prezentovanje NTS softvera za upravljanje voznim parkom firmama;
  •  Pronalaženje potencijalnih korisnika NTS softvera;
  •  Pregovaranje sa novim korisnicima i zatvaranje prodaje,
  •  Redovno izvještavanje o rezultatima i aktivnostima;
  •  Terenski rad.

Uslovi za kandidate:

  •  Minimalno srednja stručna sprema;
  •  Minimalno 1 godina iskustva u prodaji;
  •  Poželjno iskustvo u direktnoj prodaji;
  •  Obavezna vozačka dozvola B kategorije;
  •  Pregovaračke vještine;
  •  Fokusiranost na ispunjenje zadatih ciljeva.

Od vas očekujemo:

  •  Pozitivan stav i komunikativnost;
  •  Profesionalnost;
  •  Tačnost i odgovornost;
  •  Timski duh.

Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, odlične mogućnosti zarade (fiksna plata plus bonusi za ostvarene ciljeve), obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje i napredovanje u skladu sa poslovnim uspjesima.

Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite na nam CV i motivaciono pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”

Rok za konkurisanje: 26.4.2024.