Ovaj oglas je istekao

PRODAVAČ

Mjesto: Banja Luka

Poslodavac: Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza

Kategorija: Ostalo

Ističe: 20. 7. 2023.

Pregleda: 1369

Kompanija Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza članica je međunarodne grupacije Perutnina Ptuj, najvećeg proizvođača mesa i prerađevina od mesa peradi u EU. Perutnina Ptuj je grupacija koja zapošljava više od 3.700 zaposlenih i radi sa 500 kooperanata, čije proizvode svakodnevno konzumira više od 2 miliona potrošača.

Proizvodnja  prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna djelatnost.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

PRODAVAČ-MALOPRODAJNI OBJEKAT BANJA LUKA

1 izvršilac

Opis poslova i odgovornosti:

  • Priprema mesa za prodaju
  •  Prodaja mesa i mesnih prerađevina
  •  Prodaja namirnica
  •  Izlaganje proizvoda u izložbeni prostor
  •  Pomoć kupcima pri odlučivanju za asortiman kupovine

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo u prodaji

Lokacija: Banja Luka

Broj izvršilaca: 1

Period: Određeno vrijeme

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”