Ovaj oglas je istekao

Računovođa

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: VIZ zaštita d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 21. 7. 2021.

Pregleda: 3232

VIZ Zaštita d.o.o. Banja Luka raspisuje konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta:

Računovođa (1 izvršilac)

Opis posla:

  • knjiženje poslovnih promjena;
  • vođenje poslovnih knjiga;
  • korespodencija sa poslovnim partnerima;
  • vođenje blagajne;
  • kontrola i obrada dokumenata koji prate radne procese;
  • unos podataka u informacioni sistem.

Uslovi:

  • srednja ili visoka stručna sprema ekonomskog smjera;
  • obavezna licenca sertifikovanog računovođe;
  • tačnost i preciznost u radu;
  • dobra saradnja sa kolegama;
  • dobra lična organizovanost.

Prijaviti se možete putem opcije “PRIJAVITE SE”