Ovaj oglas je istekao

Radnice u prodaji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com

Kategorija: Uslužne djelatnosti

Ističe: 15. 4. 2023.

Pregleda: 2112

Posao Banjaluka zapošljava:

RADNICE U PRODAJI

više izvršilaca

Opis posla:

  •  Rad na kasi u pekari,
  •  Izdavanje računa,
  •  Popis robe.

Nudimo:

  •  Rad u smjenama (prva, druga, treća smjena – opciono),
  •  Plata od 900-1200 KM,
  •  Topli obrok u sklopu objekta,
  •  Dodatni bonusi/benefiti po dogovoru sa poslodavcem,
  •  Dostupno više lokacija u različitim dijelovima grada,
  •  2 slobodna dana sedmično/1 slobodan dan, zavisno od lokacije.

Uslovi:

  •  SSS,
  •  Radno iskustvo nije neophodno.

Napomena: Sve prijave idu direktno agenciji Posao Banjaluka, te bez Vašeg odobrenja neće biti proslijeđene poslodavcu. Garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.