Ovaj oglas je istekao

Radnici za vanjsko i unutrašnje pranje vozila

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Autopraonice Laserwasch

Kategorija: Ostalo

Ističe: 3. 2. 2022.

Pregleda: 1496

Autopraonice Laserwasch oglašavaju slobodna radna mjesta na pozicijama:

Radnici na vanjskom pranju

Radnici na unutrašnjem pranju

Mesto rada:

  • Branka Popovića 45a, Lazarevo (pored Nestro pumpe)
  • Bulevar Srpske Vojske 7, Borik (pored TC Merkator)

Opis posla:

  • Vanjsko pranje : Priprema vozila za mašinsko pranje.
  • Unutrašnje pranje: Usisavanje i brisanje enterijera vozila, pranje stakala.

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Spremnost na timski rad,
  • Učenje i usavršavanje

Poslodavac nudi:

  • Plaćenu obuku za sve kandidate koji udju u uži izbor,
  • Odličnu platu i radne uslove.
Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio našeg poslovnog tima, pošaljite Vašu radnu biografiju i popratno pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”.
Za više informacija možete nas kontaktirati na broj telefona 066/160-112