Banjaluka.com

Istaknuti oglasi

Radnik u kuhinji i radnik u maloprodaji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Pekoteka Car

Kategorija: Ostalo

Objavljeno: 2022-09-0707. 9. 2022.

Ističe: 7. 10. 2022.

Pregleda: 1118

Radnik u kuhinji (1 izvršilac)

Opis poslova:

  •  Poznavanje osnovnog rada u pripremi pekarskih proizvoda,
  •  Održavanje higijene radnog mjesta,
  •  Posvećenost radu,
  •  Rad u dvije smjene,
  •  Timski rad,
  •  Poštivanje radnih procedura i pravila.

Nudimo:

  •  Obuku,
  •  Redovna primanja,
  •  Mogućnost zasnivanja radnog odnosa na neodređeno,
  •  Topli obrok,
  •  Slobodni dani

Radnik u maloprodaji (1 izvršilac)

 Uslovi:

  •  SSS,
  •  Radno iskustvo nije neophodno.

  •  Prodaja, izlaganje peciva, održavanje higijene vitrina,
  • Osnovni rad u kuhinji (napraviti sendvič, oprati suđe…),
  • Rad na kasi, izdavanje računa, naplata i pakovanje proizvoda,
  • Prijem, skladištenje, popis, povrat i naručivanje robe,
  • Rad u dvije smjene,
  • Posvećenost radu,
  • Poštovanje radnih procedura i pravila,
  • Timski rad,
  • Ljubaznost u neposrednom radu sa kupcima.

Nudimo:

  •  Plata od 800 do 1000 KM,
  •  Obuka obezbjeđena,
  •  Slobodni dani,
  •  Timski rad

Zainteresovana lica se moguputem opcije “PRIJAVITE SE” ili telefon 065/522-111.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

Ukoliko se prijavljujete putem e-maila ili poštom, uz prijavu obavezno navedite da se prijavljujete na posao koji ste pronašli na portalu www.banjaluka.com.

SPONZORISANI OGLASI