Ovaj oglas je istekao

Radnik u pripremi mesa za maloprodaju

Mjesto: Slovenija

Poslodavac: Celjske mesnine "Z’dežele"

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 7. 6. 2022.

Pregleda: 956

Celjske mesnine “Z’dežele”, preduzeće s bogatom tradicijom I iskustvom, koje godinama ulaže u znanje što ih uvrštava u sam vrh proizvođača mesa i mesnih proizvoda.

Zbog povećanja obima posla, zapošljavaju:

Radnik vrši sljedeće radove (Kratak opis poslova):

  • Priprema i oblikuje meso za prodaju
  • Siječe i prodaje meso po kategorijama prema važećem cjenovniku
  • Razvrstava meso i iznutrice prema kvalitetu i vrsti
  • Priprema mljeveno meso po narudžbi
  • Podiže i istovaruje meso i odmah ga stavlja u prikladan frižider u prodavnici
  • Osigurava da su meso i iznutrice označeni po važećim cijenama u skladu sa važećim cjenovnikom
  • Održava red i čistoću prodajnog prostora, šaltera, kao i pogodnih prostora
  • Čisti mašine i druge uređaje
  • Takođe prodaje gotove mesne proizvode iz prodajnog programa kompanije
  • Osigurava da se zaprimljena roba odmah unese u ručni terminal, nakon toga stavlja u prodaju
  • Odgovoran je i odgovara da je sva novonabavljena roba u poslovnici opremljena cijenom, šifrom, maržom u skladu sa propisima
  • Sprovođenje propisa o zaštiti na radu i zaštite od požara, te propisa o higijenskom minimumu
  • Obavlja i druge poslove koji se poklapaju sa njegovim djelokrugom i u skladu sa uputama rukovodioca maloprodaje

Očekujemo:

  • Obrazovanje po Klasiusu: 140 srednje stručno
  • Alternativno obrazovanje: 130 niže stručno
  • Potrebno radno iskustvo: 1 godina
  • Potreban vozački ispit kategorija: B

Svi zainteresovani mogu se prijaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”. Sve informacije putem telefona +38634255216