Ovaj oglas je istekao

Radnik u skladištu

Mjesto: Banjaluka, Trn

Poslodavac: Didaco commerce d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 21. 9. 2021.

Pregleda: 16967

Didaco commerce d.o.o. Trn – Laktaši oglašava slobodno radno mjesto:

 Radnik u skladištu ( više izvršilaca)

 Opis poslova:

  • Rad na skladištenju, prijemu, pakovanju i otpremi robe
  • Rad na svim ostalim poslovima vezanim za uredno skladišno poslovanje

Uslovi:

  • SSS
  • Radno iskustvo od minimum jedne godine na istim i sličnim poslovima
  • Vozačka dozvola
  • Rad na računaru (MS office)
  • Spremnost na timski rad

 Ukoliko ste zainteresovani da postanete dio našeg poslovnog tima, pošaljite Vašu radnu biografiju i popratno pismo putem opcije “PRIJAVITE SE”

 Kontaktirani će biti samo oni kandidati koji na osnovu utvrđenih kriterijuma uđu u uži izbor.