Ovaj oglas je istekao

Referent prodaje medicinske opreme i sredstava

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Broma Bel doo

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 11. 4. 2024.

Pregleda: 1474

Direktor “BROMA BEL” d.o.o. za promet lijekova i medicinskih sredstava Banja Luka, raspisuje

JAVNI OGLAS

za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

Referent prodaje medicinske opreme i sredstava (1 izvršilac)

Opis radnog mjesta:

  • Komercijalista za rad na terenu – prodaja medicinskih sredstava i medicinske opreme

Opšti uslovi za zaključivanje ugovora ugovora o radu:

  • da je državljanin Republike Srpske,
  • da ima navršenih 18 godina života i
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost.

Posebni uslovi za zaključivanje ugovora ugovora o radu:

  • Magistar farmacije, diplomirani hemičar, doktor medicine ili doktor stomatologije
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru,
  • Položen vozački ispit, B kategorija
  • Poželjno radno iskustvo u sličnim poslovima.

Potrebna dokumentacija:

Uz prijavu na oglas kandidati su dužni priložiti:

  • diplomu odgovarajućeg fakulteta- fotokopija
  • kraća biografija.

Intervju:

Svi učesnici oglasa koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog oglasa, biće pozvani na razgovor-intervju.

Rok za podnošenje prijava na oglas:

Rok za podnošenje prijava na oglas je 30 dana od dana objavljivanja.

Kandidati su dužni na prijavi navesti kontakt telefon.

Prijave se mogu dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili lično na adresu: Branka Popovića 39, Banja Luka.