Ovaj oglas je istekao

Referent prodaje

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Hidraulika flex doo

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 10. 2. 2023.

Pregleda: 3427

Zbog povećanog obima posla Hidraulika flex doo iz Laktaša raspisuje konkurs za popunu sljedećeg radnog mjesta:

(1 izvršilac)

Opis posla:

  • Direktna komunikacija sa kupcima u maloprodaji,
  • Pomoć kupcima pri donošenju odluka ili pronalaženju proizvoda,
  • Razvrstavanje i izlaganje proizvoda,
  • Praćenje i blagovremeno popunjavanje zalihe robe,
  • Izrada prateće dokumntacije prilikom prodaje i izdavanja robe.

Uslovi:

  • Poznavanje osnova engleskog jezika
  • Poznavanje osnova rada na računaru
  • Potrebno radno iskustvo u navedenoj oblasti.

Oglas ostaje otvoren do popune radnih mjesta.

Prijave slati putem opcije ” PRIJAVITE SE”,

poštom na adresu: Jovana Cvijića 3 78250 Laktaši,

Ili direktno u prostorije firme sa naznakom prijava za posao.