Ovaj oglas je istekao

Referent transporta

Mjesto: Banjaluka, Debeljaci

Poslodavac: KRAJINA KLAS d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 6. 1. 2023.

Pregleda: 1384

KRAJINA KLAS d.o.o.
www.krajinaklas.com

Radi povećanja obima posla tražimo nove saradnike na poziciji:

Opis posla:

  • Prati raspoloživost vozila, postojećih linija i transporta i usklađuje maksimalnu iskorištenost
  • Pravi optimizaciju linija u CRM-u i mijenja raspored isporuka po nalogu odjela prodaje
  • Vrši kontrolu postavljanja logera za temparaturne režime
  • Vrši izradu naloga za izdavanje guma vozačima te vrši povremenu kontrolu posjedovanja opreme i dokumentacije po vozilima
  • Vrši pripremu izvještaja Rukovodiocu transporta te obavlja i druge poslove po nalogu Rukovodioca transporta

Uslovi:

  •  SSS
  •  Radno iskustvo poželjno na sličnim poslovima ali nije neophodno
  •  Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač), poželjno C
  •  Za ovaj posao važno je da osoba odgovorna, organizovana.timski igrač

Nudimo:

  • Izazovan posao u pozitivnom i dinamičnom timu
  •  Stimulativna, adekvatna i redovna primanja
  • Posao sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili se javite na broj telefona: 066/711-976 radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Lokacija: Banja Luka- Debeljaci