Ovaj oglas je istekao

Roštilj majstor

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com

Kategorija: Ostalo

Ističe: 8. 3. 2023.

Pregleda: 1173

Posao Banjaluka zapošljava na poziciji:

m/ž

Naš klijent, renomirani banjalučki restoran, proširuje svoj tim i u potrazi je za vrijednim i odgovornim roštilj majstorom.

Kratak opis posla:

  • Priprema i pečenje mesa na roštilju
  • Rad na električnom roštilju

Neophono je prethodno iskustvo rada u kuhinji, fast food-u ili roštiljnici.

  •  Rad u smjenama – prva, međusmjena i druga smjena
  •  Radno vrijeme restorana je od 7 do 22h.

Od Vas očekujemo da ste spremni na timski rad i saradnju, te da posjedujete brzinu i spretnost u radu.

Napomena: Proces zapošljavanja se odvija preko agencije Posao Banjaluka te Vam garantujemo direktnost i anonimnost u toku prijave.

Vaše biografije možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Više informacija možete dobti na broj telefona 051 963 558, svakim radnim danom od 8 do 16h.