Ovaj oglas je istekao

Roštilj majstor sa iskustvom ili kuhar m/ž

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com

Kategorija: Uslužne djelatnosti

Ističe: 6. 2. 2023.

Pregleda: 850

Posao.Banjaluka.Com zapošljava

Renomirani banjalučki restoran u potrazi je za:

Roštilj majstorima sa iskustvom ili kuharima
m/ž

Više izvršilaca

Kratak opis posla:

  • Priprema i pečenje mesa na roštilju
  • Potrebno prethodno iskustvo rada u kuhinji, fast food-u ili roštiljnici
  • Rad u smjenama – prva, međusmjena i druga smjena
  • Radno vrijeme restorana je od 7 do 22h.

Od Vas očekujemo:

  •  Spremnost na timski rad i saradnju
  •  Pedantnost i urednost
  •  Brzina i spretnost

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Više informacija možete dobiti putem telefona 051/963-558 svaki radni dan od 08:00 do 16:00