Ovaj oglas je istekao

Rukovodilac službe ljudskih resursa

Mjesto: Prnjavor

Poslodavac: Standard d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 16. 8. 2020.

Pregleda: 3233

Fabrika namještaja Standard iz Prnjavora osnovana je prije 75 godina. Od 2000 godine sarađuje sa švedskom kompanijom IKEA te je kompletna proizvodnja namijenjena izvozu. Na čelu snažnog tima od 400 zaposlenih nalazi se grupa mladih i kompetentnih rukovodilaca koji upravljaju fabrikom na moderan i tržišno orjentisan način. Trenutno postoji potreba za popunu sljedećeg radnog mjesta:

– 1 izvršilac

Opis posla:

  • Razvija i primjenjuje HR strategije i inicijative usklađene s ukupnom poslovnom strategijom
  • Dizajnira i primjenjuje politike preduzeća koje promovišu pozitivno radno okruženje
  • Realizuje i predlaže poboljšanja celokupnog procesa zapošljavanja
  • Kreira budžet HR-a
  • Organizuje programe učenja i razvoja
  • Održava HR procese u skladu sa radnim propisima
  • Upravlja komunikacijom sa zaposlenima u rešavanju zahtjeva, pritužbi ili drugih pitanja
  • Upravlja procesom zapošljavanja i selekcije
  • Podržava trenutne i buduće poslovne potrebe kroz razvoj, angažovanje, motivaciju i očuvanje ljudskog kapitala
  • Nadgleda i upravlja sistemom ocjenjivanja učinka
  • Održava plan plata i stimulacija
  • Procjenjuje potrebe za obukom uz primjenu i praćenje programa obuke
  • Izvještava upravu i pruža podršku odlukama kroz realizaciju HR pokazatelja (KPI)

Uslovi:

  • Radno iskustvo u upravljanju ljudskim resursima ili slična uloga min 3 god
  • Dobro razumevanje radnog zakonodavstva
  • Odlične komunikacijske sposobnosti
  • Liderske veštine i sposobnost kreiranja poslovne strategije
  • Sposobnost njegovanja pozitivnih odnosa sa zaposlenima
  • VSS iz ekonomije, psihologije ili sociologije
  • Orijentisanost na ljude i posvećenost postizanju rezultata
  • Odlične vještine aktivnog slušanja, pregovaranja i prezentacije
  • Kompetentnost za izgradnju i efikasno upravljanje međuljudskim odnosima na svim nivoima kompanije
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač

Standard Prnjavor nudi:

  • Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
  • Prijatno i podsticajno radno okruženje
  • Stimulativna i redovna primanja
  • Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja

Ako ste zainteresovani za jednu od navedenih pozicija u Standard d.o.o. Prnjavor, svoju biografiju pošaljite putem opcije “PRIJAVITE SE” ili poštom na adresu:
Standard d.o.o.
Jovana Dučića 2
78430 Prnjavor
Sa naznakom „Za konkurs“
Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.