Banjaluka.com

Serviser građevinske i rudarske mehanizacije

Mjesto: Banjaluka, Sarajevo

Poslodavac: TEIKOM BH d.o.o.

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 25. 5. 2024.

Pregleda: 1089

    Firma TEIKOM BH d.o.o raspisuje:

OGLAS

za prijem u radni odnos

Proizvođača KOMATSU i AMMANN

Potrebni uslovi:

  • SSS/VŠS mašinskog ili elektrotehničkog smijera
  • Vozačka dozvola B kategorije-Aktivan vozač
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje osnova informatike i korištenje računara
  • Iskustvo u servisiranju I popravkama građevinske i rudarske mehanizacije ( Komatsu je prednost )
  • Poznavanje mehanike, elektrike i hidraulike
  • Odgovoran, društven i spreman na timski rad i rad na terenu
  • Inicijativa i spremnost na učenje i usavršavanje

Opis posla:

  • Rad na održavanju i popravci građevinske i rudarske mehanizacije proizvođača Komatsu i Ammann.
  • Rad na području cijele BiH, ali uglavnom regija za koju cete biti vezani mjestom prebivališta

Šta nudimo:

  • Stimulativna primanja
  • Službeni servisni auto
  • Službeni laptop
  • Službeni mobilni telefon
  • Nakon odrađenog probnog perioda stalan i pouzdan radni odnos

Broj izvršilaca: 2

Za regije: Sarajevo, Banja Luka

Ukoliko smatrate da ispunjavate gore navedene uslove te sebe vidite kao člana našeg tima molimo vas da vaše biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor