Ovaj oglas je istekao

Skladišni radnik

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Perutnina Ptuj BH d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 6. 11. 2022.

Pregleda: 1281

Kompanija Perutnina Ptuj BH d.o.o. Breza članica je međunarodne grupacije Perutnina Ptuj, najvećeg proizvođača mesa i prerađevina od mesa peradi u EU. Perutnina Ptuj je grupacija koja zapošljava više od 3.700 zaposlenih i radi sa 500 kooperanata, čije proizvode svakodnevno konzumira više od 2 miliona potrošača.

Proizvodnja prirodnih, zdravih i ukusnih proizvoda, uz najviše standarde kvalitete, sljedivosti, sigurnosti i zaštite okoliša, naša je osnovna djelatnost.

Trenutno smo u potrazi za kandidatom koji će se našem timu pridružiti na poziciji:

Opis poslova i odgovornosti:

  • Rad na prijemu, pakovanju, komisioniranju i otpremi robe,
  • Pozicioniranje i slaganje robe na njenu lokaciju unutar skladišta,
  • U svom radu koristi sredstva internog transporta i
  • Provjera stanja zaliha, te izgleda, čistoće i urednosti skladišta.

Potrebne kvalifikacije i uslovi:

  • KV, SSS,
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije,
  • Spremnost za timski rad.

Broj izvršilaca: Više izvršilaca

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem opcije PRIJAVITE SE.