Ovaj oglas je istekao

Skladištar- dostavljač

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Dea Stil d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 11. 3. 2020.

Pregleda: 2530

Dea Stil d.o.o. Banja Luka je kompanija koja se bavi veleprodajom i distribucijom profesionalnih preparata za frizerske i kozmetičke salone na području cijele Bosne i Hercegovine. Osnovni motiv koji nas pokreće jesu zadovoljni klijenti, tako da je težište našeg angažmana upravo usmjereno u pravcu konstantne komunikacije sa klijentima.  Za dalji razvoj uspješnog poslovanja, pozivamo Vas da se javite na

O G L A S
Za prijem u radni odnos na radno mjesto:

Područje rada : Banja Luka

 Opis posla:

  • Pakovanje I izdavanje/ otprema robe sa vođenjem popratne dokumenatacije;
  • Utovar/istovar robe prilikom prijema I otpreme;
  • Arhiviranje dokumentacije;
  • Sortiranje robe;
  • Održavanje skladišnog prostora;
  • Praćenje I evidencija rokova ispravnosti robe;
  • Odgovornost za robu I sredstva za rad u skladištu;
  • Inventure;
  • Rad u aplikaciji/ programu firme
  • Povremena dostava robe

Nudimo :

  • rad u dinamičnom okruženju
  • redovna i stimulativna primanja

Uslovi :

  • Stručna sprema : minimalno SSS
  • Posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Poželjno radno iskustvo iz istih ili sličnih oblasti
  • Poznavanje rada na računaru

Prijavu sa obaveznom kraćom biografijom, kontakt podacima i eventualnim preporukama možete dostaviti putem opcije PRIJAVITE SE.