Ovaj oglas je istekao

Stručni saradnik za zaštitu na radu i zaštitu okoliša (m/ž)

Mjesto: Banjaluka, Kotor Varoš

Poslodavac: T.O. „SPORTEK“ d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 20. 8. 2022.

Pregleda: 2016

T.O. „SPORTEK“ d.o.o. Kotor Varoš  zapošljava u sektoru proizvodnje:

(Broj izvršilaca: 1)

Opis posla:

  • Sudjelovanje u pripremi akta o procjeni rizika
  • Stručna pomoć poslodavcu u sprovođenju sigurnosti i zaštite na radu i zaštite okoliša u skadu sa važećim zakonima
  • Organizovanje preventivnih i periodičnih mjerenja uslova radne sredine
  • Organizovanje preventivnih i periodičnih ispitivanja sredstava za rad i opreme za ličnu zaštitu na radu
  • Priprema i organizovanje osoposobljavanja radnika za siguran rad
  • Kontrola primjene mjera za zaštitu i zdravlje zaposlenih na radu
  • Priprema uputstava za bezbjedan rad i kontrola njihove primjene
  • Rad na stalnom unapređenju uslova rada sa aspekta zaštite na radu i zaštite okoliša (implementacija različitih standarda iz predmetnog područja, predlaganje preventivnih mjera)
  • Saradnja sa stručnim organizacijama iz oblasti ZNR i sa nadležnim inspekcijama
  • Sprovođenje internih kontrola i predlaganje korektivnih mjera
  • Vođenje evidencije iz oblasti zaštite na radu i zaštite okoliša

Potrebni uslovi:

  • VSS/VŠS tehničkog smjera (ili SSS tehničkog smjera sa adekvatnim radnim
    iskustvom)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo na istim poslovima
  • Položen stručni ispit za obavljanje poslova zaštite na radu (poželjno)

Prijave (cv, motivaciono pismo) se mogu poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Rok za prijavu: 20.08. 2022.

Informacije na telefon: 051/783-484