Ovaj oglas je istekao

Tehnička podrška – serviser

Mjesto: Banjaluka / Sarajevo

Poslodavac: GTS Adriatic d.o.o.

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 18. 6. 2021.

Pregleda: 1776

GTS Adriatic d.o.o. je preduzeće sa dugogodišnjim iskustvom iz oblasti industrijskog obilježavanja, kontrole kvaliteta, etiketiranja i pakovanja proizvoda, vizuelne inspekcije, robotike i automatike i dr. Zbog povećanog obima posla raspisujemo oglas za sljedeće radno mjesto:

Opis posla:

  • Priprema i instalacija opreme (industrijski printeri, metal detektori, kamere, print&apply sistemi i dr)
  • Održavanje instalirane opreme
  • Pružanje tehničke podrške i odabir tehničkog rješenja za klijente
  • Pripema dokumentacije (prateća dokumentacija mašina, tehnička rješenja )
  • Tehnička i informatička podrška prodaji
  • Rad na terenu

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Znanje engleskog jezika,
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije,
  • Odgovornost, komunikativnost, timski rad.

Obavezan probni rad (2 mjeseca)
Mjesto rada – Banja Luka/Sarajevo
Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”. Na razgovor će biti pozvani svi kandidati koju uđu u uži izbor.