Ovaj oglas je istekao

Trgovac- magacioner (Banja Luka, Borik )

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ENMON d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 24. 6. 2021.

Pregleda: 1990

ENMON d.o.o. je međunarodna kompanija koja se bavi trgovinom, uvozom i izvozom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije i prateće opreme za kupatila, javne i
stambene objekte. Enmon d.o.o Banjalaluka je dio Enmon grupacije koji posluje u 8 zemalja od Evrope do Sjeverne Amerike (Srbija, Bosna i Hercegovina, Republika SJ.Makedonija, Hrvatska, Mađarska, Nemačka, Italija i Kanada). Sa 14 salona u BiH, i preko 100 u regionu (Srbija, Hrvatska, Mađarska i Republika SJ.Makedonija), predstavlja najveći lanac maloprodajnih objekata keramike i kupatilskog opremanja i kao takav, postavlja najviše standarde u kvalitetu proizvoda i usluga. Enmon je svojim kupcima i saradnicima u mogućnost pružiti kompletno rješenje, počevši od stručnog savjetovanja, projektnih rješenja, isporuke materijala i opreme kao i pružanje tehničke podrške prilikom ugradnje keramike i sanitarne opreme. Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima te zadovoljavate uslove za prijavu, aplicirajte na poziciju:

Trgovac- magacioner (Banja Luka, Borik ), 1 izvršilac

Opis poslova:

  • Prodaja robe u poslovnoj jedinici
  • Prezentacija i savjetovanje kupaca o asortimanu robe
  • Praćenje stanja zaliha robe u u prodavnici
  • Brine se o vođenju dokumentacije u poslovnici
  • Prijem i izdavanje robe
  • Briga o urednosti skladišnog prostora
  • Drugi poslovi u skladu sa interno propisanim pravilnicima o radu

Uslovi:

  • minimalno SSS
  • poznavanje rada na računaru
  • poželjno prethodno radno iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

  • rad u ugodnoj i dinamičnoj atmosferi,
  • mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja,
  • mogućnost profesionalnog napredovanja,
  • nagrade za postignute rezultate.

Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objavljivanja. Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije „PRIJAVITE SE“ sa naznakom za koju poziciju se prijavljujete.