Ovaj oglas je istekao

Unapređivač prodaje

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Viva Company d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 10. 10. 2022.

Pregleda: 2270

JAVNI KONKURS
za prijem u radni odnos

Privredno društvo Viva co raspisuje oglas za prijem u radni odnos na poziciji:

Unapređivač prodaje za područje Banjaluke

Opis radnog mjesta:

  • svakodnevni obilazak prodajnih objekata i kontakt s kupcima prema dogovorenim hodogramima,
  • briga o kvalitetnom izlaganju proizvoda na policama i samostalno izlaganje proizvoda na police u maloprodajnim objektima,
  • kontrolisanje ugovorenog asortimana proizvoda na prodajnim mjestima,
  • provjera postojećih i nedostajućih zaliha proizvoda u objektima te održavanje optimalne količine zaliha proizvoda,
  • obavlja i druge poslove po nalogu pretpostavljenog.

Opšti uslovi:

  • srednja stručna sprema,
  • vozačka dozvola B kategorije,
  • dobro poznavanje rada na računaru u Windows okruženju i Microsoft Office paketa.

Druge važne kompetencije:

  • razvijene komunikacijske vještine,
  • izražene prodajne sposobnosti,
  • prebivalište na području, odnosno u nekom od mjesta na području na kojem se obavljaju poslovi radnog mjesta (prebivalište u mjestu rada) zbog potrebe poznavanja lokalnog terena, tržišta i zbivanja u oblasti prodaje voda i bezalkoholnih pića,
  • opšta zdravstvena i psihomotorna sposobnost.

Nudimo vam:

  • stalni radni odnos,
  • profesionalno i dinamično radno okruženje,
  • kontinuirano usavršavanje i edukaciju,
  • mogućnost napredovanja.

Rok za podnošenje prijava je 10 dana.

Sve vaše prijave, koje treba da sadrže:

  • biografiju,
  • motivaciono pismo i
  • eventualne dokaze o dodatnim znanjima i vještinama,

možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kandidati koji, na osnovu dostavljenih prijava budu ispunjavali tražene uslove za posao, biće pozvani na testiranje i razgovor.