Ovaj oglas je istekao

WEB Shop prodavač

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ENMON d.o.o.

Kategorija: Informatika i dizajn

Ističe: 5. 7. 2022.

Pregleda: 4195

ENMON d.o.o. je međunarodna kompanija koja se bavi trgovinom, uvozom i izvozom keramičkih pločica, granitne keramike, sanitarije i prateće opreme za kupatila, javne i stambene objekte.  Enmon d.o.o Banjalaluka  je dio Enmon grupacije koji  posluje  u 8 zemalja od Evrope do Sjeverne Amerike (Srbija, Bosna i Hercegovina, Republika SJ.Makedonija, Hrvatska, Mađarska, Nemačka, Italija i Kanada). Sa 14 salona u BiH, i preko 100  u regionu (Srbija, Hrvatska, Mađarska i Republika SJ.Makedonija), predstavlja najveći lanac maloprodajnih objekata keramike i kupatilskog opremanja i kao takav, postavlja najviše standarde u kvalitetu proizvoda i usluga. Enmon je svojim kupcima i saradnicima  u mogućnost pružiti kompletno rješenje, počevši od stručnog savjetovanja, projektnih rješenja, isporuke materijala i opreme kao i pružanje tehničke podrške prilikom ugradnje keramike i sanitarne opreme. Ukoliko I Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima te zadovoljavate uslove za prijavu, aplicirajte na poziciju:

WEB SHOP PRODAVAČ  – Banja Luka (1 izvršilac)

Opis poslova:

  • Prodaja robe putem web shop-a , promocije, odgovori na upite , telefonska i chat komunikacija sa kupcima
  • Asistencija i pomoć kupcima prilikom izbora robe
  • Odgovornost za prodaju i isporuku robe putem web shop kanala
  • Odgovornost za naplatu robe prodane putem web shop-a
  • Napredno poznavanje prodajnog asortimana
  • Kontrola artikala postavljenih na web site (cijene, dostupnost, akcije)

Uslovi zaposlenja:

  • Minimalno SSS
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Organizacija, komunikativnost te pozitivna usmjerenost prema uspjehu
  • Aktivno korištenje računara

Nudimo:

  • Dinamičan posao
  • Mogućnost za lični razvoj i napredovanje
  • Samostalnost u načinu i organizaciji posla
  • Stimulativna primanja

Molimo Vas da biografije šaljete na mail putem opcije „PRIJAVITE SE“ sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete