Ovaj oglas je istekao

Zavarivač i referent za komercijalne poslove

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Novi Jelšingrad

Kategorija: Ostalo

Ističe: 12. 7. 2019.

Pregleda: 2776

Na osnovu čl.39. Odluke o organizovanju Fabrike alatnih mašina “Novi Jelšingrad” doo Banja Luka donosim

OGLAS

Za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

1. ZAVARIVAČ 5 izvršioca
2. REFERENT ZA KOMERCIJALNE POSLOVE 1 izvršilac

Pored opštih uslova propisanih Zakonom, kandidati treba da ispunjavaju posebne uslove i to:

  • KV ili VKV sa i bez iskustva, vršenje obuke za zavarivača
  • SSS- ekonomskog ili drugog smjera sa 1 god. radnog iskustva, poznavanje engleskog jezika,
  • položen vozački ispit „B“ kategorije, poznavanje rada na računaru

Opis posla:

  • Prikupljanje ponuda,
    Administriranje procesa nabavke ( proslijeđivanje narudžbenica dobavljačima, komunikacija sa dobavljačima,nadzor nad isporukom i iniciranje reklamacijskih zapisnika prema dobavljačima; transporet roba, organizacija transporta)
  • Izvještavanje neposrednog rukovodioca o stanju poslova iz svog domena,
  • Praćenje stanja zaliha, pronalaženje novih dobavljača,
  • Kontrolisanje usklađenosti narudžbenica sa isporučenim robama po kvaliotetu, kvantitetu, cijenama, te ostalim komercijalnim uslovima,

Rok za podnošenje prijave je do popune radnog mjesta.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova iz Oglasa dostaviti na e-mail:
putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na adresu:
“Novi Jelšingrad” d.o.o.,
Branka Perduva 10A,
78 000 Banjaluka.