Banjaluka.com

BAGERISTA

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ETMAX d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 17. 5. 2024.

Pregleda: 1633

Elektrotehničko preduzeće iz Banjaluke koje uspješno posluje na području banjalučke regije preko deset godina, širi svoj tim. U potrazi smo za iskusnim i stručnim kandidatom na sljedećoj poziciji:

BAGERISTA

OPIS POSLA:

  •  rukovanje građevinskih mašina – bager,
  • terenski rad (Krajina, Hercegovina).

USLOVI:

  •  radno iskustvo obavezno,
  • poželjno posjedovanje “E” kategorije,
  • odgovornost prema sredstvima za rad i lično zaduženje građevinske mašine.

NUDIMO:

  •  osnovna plata po dogovoru,
  • rad u smjenama i u dogovoru sa rukovodiocem (obično 15/7),
  • obezbijeđeni obroci, smještaj, prevoz,
  • mogućnost dobijanja bonus i finansijskih stimulacija.

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”