Ovaj oglas je istekao

Čuvar

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: Vanadijum Company

Kategorija: Ostalo

Ističe: 17. 8. 2023.

Pregleda: 3451

Vanadijum Company d.o.o. kao zvanični zastupnik Linde Material Handling za Bosnu i Hercegovinu – najkvalitetnijeg svjetskog proizvođača viljuškara, oglašava slobodno radno mjesto:

Čuvar

Opis posla:

  • Dežurstvo u krugu firme
  • Poslovi obezbjeđenja objekta
  • Obilazi cjelokupan prostor

Uslovi

  • Osnovna škola ili SSS
  • Odgovornost i marljivost
  • Dobra psihofizička kondicija
  • Potvrda o nekažnjavanju

Nudimo Vam:

  • Stalni radni odnos s punim radnim vremenom
  • Rad u stabilnoj kompaniji

Svi zainteresovani za rad u našoj kompaniji mogu se prijaviti putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na broj telefona: 051/ 533 400.