Banjaluka.com

Radnik u skladištu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Venera d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 9. 5. 2024.

Pregleda: 945

Otvoreno radno mjesto:

RADNIK U SKLADIŠTU

više izvršilaca

Venera doo – Banja Luka

Opis poslova:

  •  Vrši istovar i utovar robe u skladištu
  •  Izdvajanje robe po trebovanju, po nalogu šefa skladišta
  •  Rad na viljuškarima u skladištu i van skladišta
  •  Vrši fizičko održavanje urednosti prostorija i kruga
  •  Obavljanje i drzgih poslova prema nalogu šefa skladišta

Uslovi:

  •  VK ili SSS
  •  Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  •  Poželjno poznavanje rada na viljuškaru
  •  Poželjno ponavanje rada na računaru

Ukoliko želite da konkurišete za ovo radno mjesto, pošaljite nam Vaš CV putem opcije “PRIJAVITE SE” sa naznakom za poziciju RADNIK U SKLADIŠTU.

Samo kandidati koji budu ušli u najuži izbor biće kontaktirani.

Lokacija: Banja Luka (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 2