Banjaluka.com

Komercijalista na terenu ( BiH )

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: HIDROSISTEMI d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 25. 6. 2024.

Pregleda: 2202

Preduzeće HIDROSISTEMI d.o.o. (www.pumpe.ba ) kao distributer PUMPI ZA VODU I OPREME ZA VODOSNABDIJEVANJE jedan je od lidera u ovoj oblasti na teritoriji BiH. Još od osnivanja ima za cilj da u svakom trenutku odgovori i najstrožijim kriterijumima. Zahvaljujući velikom lageru robe, a posebno širokom asortimanu pumpi za vodu i opreme, svaki postavljeni zadatak se uspješno rješava. Snagom stručnog tima Ijudi, kombinovanjem proizvoda i oslanjanjem na tehnička iskustva firmi koje zastupa u stanju je da praktičnim rješenjima odgovori na sve zahtjeve kupaca.

Opis radnog mjesta:

  •  Realizacija prodaje (od početne faze do momenta isporuke robe kupcima);
  •  Posjeta potencijalnih i postojećih kupaca;
  •  Prikupljanje i obrada narudžbi kupaca;
  •  Održavanje kontakta i obezbjeđivanje podrške klijentima – pružanje informacija o kvalitetu proizvoda, raspoloživosti, mogućem vremenu isporuke i sl.;
  •  Priprema izveštaja o prodaji;
  •  Analiza tržišta, cijena i tržišnih kretanja u cilju poboljšanja postojećih komercijalnih uslova;

Uslovi za kandidate:

  •  Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima;
  •  Srednja,viša ili visoka stručna sprema – prednost elektro ili mašinskog smjera
  •  Poznavanje osnova rada na računaru;
  •  Posvećenost poslu i visoka radna etika
  • Odgovornost za savjesno i blagovremeno obavljanje zadataka iz okvira svog posla
  •  Motivisanost i spremnost na stalno učenje i usavršavanje;
  •  Vozačka dozvola B kategorije;
  •  Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima- prednost iskustvo u prodaji vodomaterijala

Nudimo:

  •  Stimulativnu zaradu ;
  •  Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa ;

Ukoliko ste ozbiljni, radni, posjedujete visok stepen želje za profesionalnim razvojem, orijentisani ka rezultatu i innate sposobnost samostalnog rada i rada u timu, biće nam drago da takvu osobu primimo u naš tim. Vašu prijavu sa biografijom možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”