Banjaluka.com

Prodavac u maloprodaji

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Colorit d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 21. 6. 2024.

Pregleda: 1818

Colorit d.o.o. je vodeći proizvođač unutrašnjih boja, građevinskih ljepila, fasada, fasadnih boja i lazura u BiH, sa tendencijom širenja svoje prodaje na cijelom tržištu BiH, ali i EU. Mi smo savremena, odgovorna i stabilna kompanija. Kvalitet koji smo stvorili i koji stvaramo, rezultat je visokih ciljeva i iskrenog nastojanja. Naša uspješna trgovina u sklopu sjedišta kompanije traži stručnog prodavca koji će se pridružiti prodajnom timu. Ako volite raditi s ljudima, imate sklonosti prema bojama i materijalima za završni izgled interijera i eksterijera i želite biti dio dinamičnog radnog okruženja, razmotrite poziciju:

PRODAVAC U MALOPRODAJI

Opis posla:

  •  Direktna prodaja, neposredan rad sa kupcima.
  •  Praćenje prodaje, predlaganje aktivnosti za unapređenje prodaje.
  •  Pružanje informacija o proizvodima, pomoć pri kupovini.
  •  Izdavanje računa, naplata, pakovanje.
  •  Rad u timu i saradnja sa kolegama, sve u cilju zadovoljstva kupaca.

Od kandidata očekujemo:

  •  SSS
  •  Iskustvo u prodaji, po mogućnosti u građevinskoj industriji.
  •  Ljubaznost, odgovornost i snalažljivost, izraženu komunikativnost.
  •  Brzinu, okretnost i zainteresovanost za posao.
  •  Sposobnost rada u dinamičnom okruženju i posvećenost postizanju ciljeva.
  •  Poznavanje rada na računaru.

Nudimo:

  •  Konkurentnu platu uz mogućnost bonusa u odnosu na rezultate.
  •  Jasno definisano radno vrijeme i pravilnu rotaciju smjena.
  •  Mogućnost profesionalnog razvoja kroz obuke i radionice.
  •  Dinamično radno okruženje u uspješnom i složnom timu.
  •  Povlastice za zaposlene, uključujući popuste na naše proizvode.
  •  Rad u stabilnoj kompaniji koja postoji 27 godina.

Ako smatrate da ispunjavate ove zahtjeve i želite biti dio našeg tima, pošaljite svoju biografiju putem opcije “PRIJAVITE SE” do 21.6.2024.