Banjaluka.com

Punioc samouslužnih aparata

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: VESI d.o.o.

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 12. 7. 2024.

Pregleda: 795

Želite li postati deo našeg tima i raditi u dinamičnom okruženju? Pridružite se kompaniji Vesi d.o.o., lideru u oblasti samouslužnih aparata za tople napitke i snack proizvode!

Opis posla:

  • Punjenje i održavanje aparata za tople napitke i snack aparata
  • Redovna kontrola i zamena zaliha
  • Održavanje čistoće aparata

Uslovi:

  • Nije potrebno prethodno iskustvo
  • Potrebna vozačka dozvola B kategorije

Vaše prijave možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Više informacija možete naci na sajtu www.vesi.ba