Posao Banjaluka.com

Referent tehničke pripreme i organizacije proizvodnje (m/ž)

VIS d.o.o. Banja Luka je preduzeće osnovano 1993. godine, poznato na domaćem tržištu kao jedan od najvećih proizvođača proizvoda od plastike za industriju i domaćinstvo i priznat kao pouzdan partner u mašinskoj industriji sa preko 30 godina iskustva u proizvodnji najkvalitetnijih mašinskih pozicija za klijente širom Evrope.

Zbog preseljenja proizvodnog pogona na novu lokaciju i proširenja kapaciteta, zapošljavamo nove radnike na čak 4 pozicije. Ukoliko Vi želite da budete dio našeg uspješnog tima prijavite se na konkurs za popunu upražnjenog radnog mjesta:

2 izvršioca

Opis posla:

Uslovi:

Preduzeće VIS nudi:

Ako smatrate da jedna od otvorenih pozicija u VIS-u odgovara Vama, pošaljite prijavu putem opcije “PRIJAVITE SE”

Kontaktiraćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostaće u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Lokacija: Banja Luka, Ramići bb
Broj izvršilaca: 2
Datum objave: 24.02.2023.
Trajanje oglasa: 30 dana (ističe 26.03.2023.)

Exit mobile version