Banjaluka.com

Referent u finansijskoj službi

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Atlantik BB d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 29. 6. 2024.

Pregleda: 1230

Atlantik BB d.o.o. , grafičko-izdavačko preduzeće,objavljuje konkurs za popunu radnog mjesta:

REFERENT U FINANSIJSKOJ SLUŽBI

Opis posla:

  •  Knjženja izvoda i faktura;
  •  plaćanje ulaznih faktura i računa;
  •  izrada kompenzacija;
  •  obavljanje ostalih poslova iz oblasti računovodstva u skladu sa poslovanjem kompanije

Uslovi:

  •  SSS,VŠS ili VSS
  •  poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Mjesto rada: Banja Luka

Broj izvršilaca: 1

Prijave sa biografijom možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”