Ovaj oglas je istekao

Referent u računovodstvu

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: ENMON d.o.o.

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 21. 7. 2022.

Pregleda: 3360

Enmon d.o.o. je privredno društvo osnovano 2005. godine, te danas zapošljava preko 130 ljudi  u 15 poslovnica širom BiH. Osnova djelatnost društva je uvoz, izvoz i trgovina keramičkim pločicama, granitnom keramikom, sanitarijama, galanterijom i pratećom opremom za kupatila. Širok spektar proizvoda i konstantna briga o svojim kupcima čine nas liderom na tržištu u svojoj djelatnosti.

Enmon d.o.o. Banja Luka  je sastavni dio Enmon grupacije sa preko 80 prodajnih objekata na prostoru Srbije, Mađarske, Hrvatske, Sjeverne Makedonije i Bosne i Hercegovine kao i veleprodajnim kompanijama u Njemačkoj, Italiji i Kanadi.

Ukoliko i Vi želite biti dio uspješnog Enmon tima aplicirajte na poziciju:

Referent u računovodstvu (Banja Luka) – 1 izvršilac

Opis poslova:

  • Robno materijalno knjigovodstvo
  • Knjiženje izvoda
  • Realizacija platnih naloga
  • Kontrola KIF-a i KUF-a
  • Knjiženje izlaznih i ulaznih faktura
  • Učestvovanje u kreiranju periodičnih mjesečnih i godišnjih izvještaja društva
  • Kontrola i priprema dokumentacije za podnošenje poreskih prijava
  • Briga u urednosti i kompletnosti dokumentacije i djelokruga rada
  • Drugi administrativni i tehnički poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi :

  • SSS/VSS ekonomskog smjera
  • poželjno prethodno radno iskustvo na istim poslovima
  • odlično poznavanje rada na računaru (MS office paket)
  • poželjno poznavanje engleskog jezika
  • efikasnost, samostalnost i preciznost u radu

Nudimo :

  • Mogućnost dodatnog usavršavanja i obrazovanja
  • Mogućnost profesionalnog napredovanja
  • Nagrade za postignute rezultate

Molimo Vas da biografije šaljete putem opcije “PRIJAVITE SE“ sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete.