Ovaj oglas je istekao

Serviser medicinske opreme

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Broma Bel doo

Kategorija: Mašinstvo i elektrotehnika

Ističe: 12. 4. 2024.

Pregleda: 981

“BROMA BEL” d.o.o. za promet lijekova i medicinskih sredstava Banja Luka

Direktor “BROMA BEL” d.o.o. za promet lijekova i medicinskih sredstava Banja Luka, raspisuje konkurs za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme

  • 1 izvšilac

I Opis radnog mjesta:

  • Servisiranje opreme
  • Rad na terenu

II Opšti uslovi za zaključivanje ugovora ugovora o radu

  • da je državljanin Republike Srpske,
  • da ima navršenih 18 godina života i
  • da ima opštu zdravstvenu sposobnost.

III Posebni uslove za zaključivanje ugovora ugovora o radu:

  • Elektrotehničar elektronike/računara; Inženjer elektrotehnike ili mašinstva
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada sa softverom i hardverom i umrežavanje računara
  • Položen vozački ispit, B kategorija

IV Potrebna dokumentacija

  • Uz prijavu na oglas kandidati su dužni priložiti:
    kraću biografiju.

V Potrebna dokumentacija po prijemu u radni odnos

  • diplomu odgovarajuće škole/fakulteta – kopija
  • vozačka dozvola za B kategoriju – kopija

VI Intervju

  • Svi učesnici oglasa koji ispunjavaju opšte i posebne uslove iz javnog oglasa za zaključivanje Ugovora o radu sa poslodavcem, biće pozvani na razgovor-intervju.

VI Rok za podnošenje prijava na oglas

  • Rok za podnošenje prijava na oglas je 30 dana od dana oglašavanja.

Kandidati su dužni na prijavi navesti kontakt telefon. Prijave se mogu podnositi putem pošte na adresu: “BROMA BEL” d.o.o. Banja Luka, Ulica Branka Popovića 39, 78000 Banja Luka ili putem opcije “PRIJAVITE SE”.

Dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 066-623-759.