Ovaj oglas je istekao

Stručnjak za poslove održavanja

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SOKOL održavanje d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 13. 7. 2022.

Pregleda: 1874

O nama:

SOKOL održavanje d.o.o. stoji za cjelogodišnji čist i lijep izgled zgrada i površina! Mi nudimo sigurnost, pouzdanost i višedecenijsko iskustvo u sektoru održavanja sa evropskog tržišta. Zbog naše nove lokacije u Banja Luci zapošljavamo jednog radnika za održavanje u tom regionu.

Stručnjak za održavajuće poslove

Opis poslova koje vršimo za naše klijente:

  • Održavajući obilazak objekata i površina
  • Održavanje zelenih površina i šišanje žive ograde
  • Uklanjanje lišća oko objekata i sa površina
  • Održavanje / mašinsko i ručno čišćenje zgrada spolja i iznutra
  • Održavanje / mašinsko i ručno čišćenje nadgrobnih spomenika i površina
  • Obavljanje pomoćnih poslova i pripremnih poslova
    u vezi obavljanja osnovnih poslova

Uslovi rada:

  • Zasnivanje radnog odnosa na neodređeno vrijeme
  • Stabilne i atraktivne prihode (redovna isplata plate)
  • Mogućnost napredovanja, porast zarade, bonusi u skladu sa napredovanjem
  • Rad u prijatnom kolektivu, sa ljudima koji nesebično dijele svoje znanje
  • Mogućnost izražavanja kreativnih ideja i sposobnosti
  • Edukacija i uvođenje u posao

Potrebna znanja i iskustvo:

  • NKV, potrebno radno iskustvo u održavanju objekata i površina
  • potrebno znanje i radno iskustvo u rukovanju mašinama
    za održavanje zelenih površina
  • marljivost, organizovanost i predanost poslu
  • ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa klijentima
  • sklonost timskom radu i samostalnom radu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”
ili direkt putem eMail na: [email protected]