Ovaj oglas je istekao

Vozač

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Neco Trade d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 19. 9. 2023.

Pregleda: 2557

Vozač

2 izvršioca

Opis posla:

  •  prevoz robe na teritoriji BiH lakim komercijalnim vozilom;
  •  pomoć oko utovara i istovara robe;
  •  odgovornost za tačnost isporuke i prateću dokumentaciju;
  •  poštovanje propisa o bezbijednosti saobraćaja;
  •  kontrola ispravnosti vozila;
  •  redovno održavanje vozila.

Uslovi:

  •  srednja stručna sprema;
  •  vozačka dozvola B kategorije, poželjno i C1 kategorije;
  •  opšta zdravstvena sposobnost;
  •  odgovornost, marljivost, kooperativnost i posvećenost poslu;
  •  savjesnost i pouzdanost.

Nudimo:

  •  dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani;
  •  stimulativna i redovna primanja;
  •  prijatan i podsticajan radni ambijent;
  •  usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.

Vaše prijave sa naznakom na koju poziciju se prijavljujete možete poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”

Više informacija putem telefona 065/458-677 (Miroslav)