Banjaluka.com

Skladištar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.Com

Kategorija: Ostalo

Ističe: 12. 7. 2024.

Pregleda: 750

Posao Banja Luka zapošljava:

SKLADIŠTAR

Naš dugogodišnji klijent, poznat po svojoj tradiciji kvaliteta i ukusa već 25 godina, posjeduje svoj proizvodni pogon u blizini Banja Luke te maloprodajne objekte širom BiH. Trenutno su u potrazi za vrijednim i zainteresovanim radnicima za radnu poziciju skladištara. Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, prijavite se i postanite dio njihovog uspješnog tima!

Opis posla:

  •  Skladištenje, čuvanje i izdavanje materijala,
  •  Vođenje, ažuriranje evidencije o stanju materijala,
  •  Primanje narudžbi kupaca, kontaktiranje kupaca,
  •  Praćenje stanja zaliha,
  •  Izdavanje robe sa vođenjem određene dokumentacije,
  •  Kontrola povrata materijala,
  •  Održavanje magacinskog prostora,
  •  Vođenje računa o rokovima trajanja,
  •  Vođenje ulazne dokumentacije,
  •  Obavlje i druge poslove prema procedure i uputstvima

Profil kandidata kog tražimo:

  •  Vrsta stručne spreme: SSS,
  •  Jedna godina radnog iskustva,
  •  Upravaljanje ručnim i električnim paletarom,
  •  Posjedovanje vozače dozvole B kategorije,
  •  Odgovoran, motivisan i vrijedan

Uslovi rada:

  •  Radno vrijeme od 8-16h
  •  Topli obrok obezbijeđen u restoranu firme
  •  Rad na dnevnicu

Ukoliko smatrate da ispunjavate sve navedene uslove i želite da se upustite u novo iskustvo koje motiviše i nudi priliku za rast i razvoj u industriji sa dugom tradicijom, očekujemo Vašu prijavu.

Svoju biografiju možete poslati putem opcije „PRIJAVITE SE“

Napomena: Sve prijave na ovaj oglas idu direktno Agenciji Posao Banjaluka, te Vam garantujemo diskretan i profesionalan proces selekcije.