Ovaj oglas je istekao

Sobarice i čistačice

Mjesto: Istra (Hrvatska)

Poslodavac: Riječki uslužni servis d.o.o.

Kategorija: Posao u inostranstvu

Ističe: 12. 3. 2020.

Pregleda: 11511

Riječki uslužni servis d.o.o. traži sobarice I čistačice za rad na području Istre (Rovinj, Poreč, Vrsar, Umag, Novigrad).

Zapošljavamo sezonski u periodu od 01.04.2020. do 31.10.2020. ili po dogovoru,  uz izdavanje dozvole za boravak i rad.

Potrebna znanja i iskustvo:

  • NKV
  • nije potrebno radno iskustvo
  • marljivost, organiziranost i predanost poslu
  • ljubaznost i profesionalnost u komunikaciji sa gostima
  • sklonost timskom radu

Opis poslova:

  • čišćenje smještajnih kapaciteta (hoteli, apartmanska naselja i mobilne – kućice)
  • čišćenje okoliša i sanitarija po nalogu neposredno nadređenog
  • obavljanje pomoćnih poslova i pripremnih poslova u svezi obavljanja osnovnih poslova

Uslovi rada:

  • zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme
  • osiguran smještaj u blizini radnog mjesta i dva topla obroka
  • edukacija i uvođenje u posao
  • mogućnost daljnjeg produženja ugovora

Za radnike koji nemaju HR papire podnosimo zahtjev za odobrenje DOZVOLE ZA BORAVAK I RAD U HR.  Poslodavac plaća sve troškove radne dozvole I prijevoza. Prijave slati putem opcije PRIJAVITE SE.

Za sva ostala pitanja stojimo na raspolaganju.

+385 99 254 99 53 (Viber, WhatsApp)

+387 66 455 190