Ovaj oglas je istekao

Trgovac (m-ž)

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: INTRAL DOO “PJ AQUA CASA”

Kategorija: Komercijala, Prodaja

Ističe: 20. 6. 2024.

Pregleda: 1353

AQUA CASA je jedinstveni koncept maloprodajnog salona kupatilske opreme koji posluje u okviru firme INTRAL DOO na teritoriji Bosne i Hercegovine . INTRAL DOO posluje u okviru veleprodajnog salona  još od 2003. godine.

Uslovi:

  •  Izražene komunikacijske sposobnosti
  •  Minimalno završena srednja stručna sprema
  •  Radno iskustvo u prodaji minimalno 1 godinu
  •  Osnovno poznavanje rada na računaru
  •  Dinamičnost i predanost poslu
  •  Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
  •  Komunikativnost i ljubaznost, sklonost ka timskom radu

Opis posla:

  •  Aktivna prodaja artikala u salonu
  •  Usluživanje kupaca
  •  Postavljanje aktuelnih cijena i adekvatno obilježavanje artikala
  •  Prijem i izdavanje robe
  •  Sprovođenje prodajno-marketinških aktivnosti uz poštovanje zadatih instukcija
  •  Saradnja sa menadžerom

Vaše prijave sa biografijom možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”