Ovaj oglas je istekao

Voditelj poslovnica

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: SECOND HAND BOUTIQUE FAMILY

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 18. 9. 2021.

Pregleda: 3461

 VODITELJ POSLOVNICA

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimalno srednja stručna sprema, poželjno VSS
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima rukovođenja
  • Izražene komunikacijske i organizacijske vještine
  • Izražena odgovornost i predanost poslu, dinamičnost i fleksibilnost

Opis poslova i zadataka:

  • Upravljanje radom poslovnica i preuzimanje odgovornosti za cjelokupan rad pojedinacnih poslovnica
  • Svakodnevna organizacija rada i radnih zadataka u poslovnicama, komunikacija, motivacija i edukacija zaposlenika
  • Priprema, vođenje i evidencija poslovne dokumentacije
  • Upravljanje timom, nadzor i kontrola poslovnih procesa

Nudimo vam:

  • Dinamično okruženje i ugodnu radnu atmosferu
  • Stimulativna primanja
  • Mogućnost napredovanja

Od vas očekujemo:

  • Odgovornost za uspješan rad poslovnica
  • Spremnost na timski rad i fleksibilnost
  • Spremnost na terenski rad

Zainteresovani kandidati svoj CV i prijavu mogu slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.