Banjaluka.com

Vozač C kategorije

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KNEŽEVIĆ Co. d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Objavljeno: 2024-04-1515. 4. 2024.

Ističe: 30. 4. 2024.

Pregleda: 584

Preduzeću KNEŽEVIĆ Co. d.o.o., Banja Luka, potreban:

za dostavu robe na teritoriji BiH, SRB, HR

Opis posla:

  • Prevoz robe po nalogu
  • Praćenje stanja i čišćenje vozila,
  • Brine se o stanju vozila
  • Izrada potrebne dokumentacije za otpremu proizvoda,
  • Ažurno arhiviranje dokumentacije,

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Vozačka dozvola C kategorije (aktivan vozač)
  • Dobre organizacione sposobnosti,komunikativnost,fleksibilnost,samostalnost,preziznost
  • Posjedovanje tahograf kartice
  • Državni

Prijave dostaviti putem opcije “PRIJAVITE SE”

Uz prijavu dostaviti podatke o godinama iskustva i radnoj biografiji, godište, kategorije vozačke dozvole.

Ukoliko nemate biografiju, motivaciono pismo i pismo preporuke možete ih preuzeti ovdje.

VAŽNA NAPOMENA

SPONZORISANI OGLASI