Ovaj oglas je istekao

Tehnički sekretar

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: Posao.Banjaluka.com

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 7. 12. 2020.

Pregleda: 3624

Posao.Banjaluka.com za klijenta traži radnika na poziciji:

OPIS POSLA:

  • Prima pozive na telefonskoj centrali za sve zaposlene, faxove, proslijeđuje pozive, prenosi poruke;
  • Šalje dopise, zahtjeve i obavlja sve vrste poslovne korespodencije sa strankama;
  • Vodi evidenciju klijenata preduzeća;
  • Prijem, protokolisanje i slanje pošte;
  • Protokolisanje faktura u knjigu izlaznih faktura;
  • Vodi evidenciju o odsustvu radnika za vrijeme radnog vremena;
  • Vodi evidenciju sastanaka za direktoricu;
  • Vodi evidenciju važenja dozvola za table na zgradi;
  • Arhivira i vodi brigu o ulaznoj i izlaznoj dokumentaciji, zaduženja opreme radnika ( vodi računa o ključevima i karticama);
  • Protokolisanje, skeniranje,kopiranje i odlaganje  poslovne dokumentacije;
  • Vodi arhivu i čuva opštu dokumentaciju preduzeća (fizički i elektronski);
  • Vodi evidenciju brojeva mobilnih telefona i vrši ažuriranje telefonskog imenika;
  • Vodi evidenciju troškova VPN mobilnih telefona;
  • Vodi računa o tajnosti informacija;
  • Pruža podršku ostalim odjeljenjima: tehničkoj službi, službi prodaje i nabavke; službi finansija,službi telekomunikacija itd;
  • Koordinira aktivnosti sa higijeničarkom vezano za nabavku materijala i održavanje poslovnog centra;
  • Nabavlja kancelarijski materijal za sve službe;
  • Zaprima narudžbenica i vrši obradu i pripremu sve potrebne dokumentacije za prihvatanje narudžbenice
  • Vrši prijavu i odjavu radnika u Poresku upravu;
  •  Vodi evidenciju radnih odnosa i arhive zaposlenih ( Ugovore, dosijei radnika );
  • Vodi šihtaricu pojedinačnu po radnicima i zbirnu šihtericu;
  • Vodi evidenciju godišnjih odmora, slobodnih dana, ljekarskih pregleda;
  • Vodi evidenciju VPN brojeva (zahtjeva, uključenja);
  • Vodi evidenciju troškova goriva;
  • Unosi Narudžbenice i podatke u program za praćenje dinamike u sektoru telekomunikacija;
  • Vodi unos listova građevinskih knjiga za sektor elektroinstalacija;
  • Prati i priprema opštu dokumentaciju za tendere;
  • Obavlja poslove u okviru stručne osposobljenosti za kojima su ukaže potreba, a po nalogu nadređenog.
  • Priprema dokumentacije za tendere opšti dio
  • Prevodi na engleski
  • Ažurna i dnevna komunikacija sa klijentima  na glavnom emailu firme
  • Ažuriranje podataka o emailova i telefonima klijenata u datoteku imenik
  • Vođenje evidencije o datumima registracije auta i obavještenje o tome sektora logistike
  • Vođenje svih važnih datuma za firmi i za klijente
  • Ažuriranje novogodišnjih spiskova za čestitke
  • Korespodencija sa zakupcima
  • Organizacija službenih puteva direktora preduzeća/rezervacije hotela,pokloni za klijente,dokumentacija potrebna za put itd…/
  • Vođenje evidencije kontrole pristupa zaposlenih radnika
  • Koordinator u procesu ISSO certifikacije
  • Vodi komunikaciju sa higijeničarkom o čišćenju i urednosti kancelarija
  • Prati sve potrebe kabineta direktora/organizacije velikih posjeta klijenata i prezentacija,svi prevodi za kabinet,svi dopisi u ime direktora,sve prepiske,ažuriranja svih sudskih sporova i prepiske sa advokatima/

OVLAŠTENJA:

  • Zastupa interese firme u korespodenciji emaila na zvaničnom emailu firme
  • Odgovorna za čuvanje arhive preduzeća i korištenje pečata firme
  • Ogovorna i ovlaštena za korištenje faksimila Direktora

ODGOVORNOSTI:

  • Za korištenje i čuvanje osnovnih sredstava firme
  • Odgovoran za čuvanje povjerljivih informacija iz sektora Uprave
  • Odgovoran za pravovremeni protok informacija

USLOVI:

  • VSS –fakultet društvenih nauka, pravni, ekonomski fakultet ili SSS ekonomskog smjera,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na sličnim administrativnim poslovima sa iskustvom u praćenju i pripremi dokumentacije za tendere
  • Poznavanje rada na računaru
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Poznavanje MS Windows programa

Prijave slati putem opcije “PRIJAVITE SE”.