Banjaluka.com

Referent u logistici

Mjesto: Prijedor

Poslodavac: Bytres doo

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 27. 6. 2024.

Pregleda: 949

BYTRES DOO, PRIJEDOR, članica grupacije CALZEDONIA GROUP, više od trideset godina Calzedonia Grupa bilježi rast u svom razvoju i naporima za širenje i stvaranje uspješne proizvodnje i brendove, te jača svoju poziciju na međunarodnom modnom tržištu.

Danas Grupa nudi svoje kolekcije isključivo u okviru svojih singl-brend prodavnica (5.000) pod nazivima Calzedonia, Intimissimi, Tezenis, Falconeri u čak 55 zemalja širom svijeta.

Raspisuje oglas za poziciju:

1 izvršilac

Mjesto rada: Prijedor

Opis poslova:

  •  ispostavljanje otpremnica i računa (domaće i ino)
  •  kontakt s poslovnim partnerima (kupci i dobavljači)
  •  popunjavanje i arhiviranje dokumenata
  •  obavljanje carinskih i drugih poslova pri uvozu odnosno izvozu

Uslovi:

  •  SSS-VSS
  •  poželjno poznavanje procedure unutrašnje obrade
  •  odlično poznavanje MS office
  •  obavezno poznavanje engleskog jezika

Nudimo Vam mogućnost rada u multinacionalnoj firmi sa dugom tradicijom, konkurentna primanja, kontinuirano profesionalno usavršavanje i edukaciju, rad u ugodnoj i stimulativnoj atmosferi.

Biografiju i motivaciono pismo možete slati putem opcije “PRIJAVITE SE”

ili na adresu preduzeća Bytres doo, Raškovac bb, Prijedor

kontakt telefon 065/146-597

Konkurs je otvoren do 27.06.2024.