Banjaluka.com

Administrativni radnik (m-ž)

Mjesto: Laktaši

Poslodavac: „BML Company“

Kategorija: Administrativni i slični poslovi

Ističe: 10. 5. 2024.

Pregleda: 1991

Preduzeću „BML Company“ d.o.o. koje se bavi uvozom i distribucijom opreme i preparata za frizerske salone, zbog proširenja posla potrebni radnici:

ADMINISTRATIVNI RADNIK  (m/ž)

Opis posla:

  •  Izrada maloprodajnih i veleprodajnih kalkulacija (fakturisanje, vođenje kartica kupaca, ostali administrativni poslovi),
  •  Pismena korespondencija putem maila sa dobavljačima i transportnim kompanijama.

Uslovi:

  •  Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  •  Poželjno poznavanje engleskog jezika

Prijave sa kraćom biografijom poslati putem opcije “PRIJAVITE SE”