Banjaluka.com

Pomoćni radnik

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: "Villa Slatina"

Kategorija: Ostalo

Ističe: 9. 5. 2024.

Pregleda: 1265

“Villa Slatina” je pravi šumski dragulj ušuškan prirodom i idealno mjesto za ostvarivanje romantičnih snova. Zahvaljujući predivnom ambijentu, villa Slatina je idealno mjesto za organizaciju krštenja, rođendana, koktel-zabave ili neke druge vrste svečanih proslava. Trenutno je na našem imanju potreban:

POMOĆNI RADNIK

Opis posla:

  • Održavanje travnjaka
  • Održavanje hortikulture
  • Čišćenje bazena
  • Rad u plasteniku

Radno vrijeme:

  • 4 dana sedmično po 8 sati

Potrebni uslovi:

  •  Vrijedna, odgovorna osoba
  •  Poželjno prethodno iskustvo u istim ili sličnim poslovima
  •  Rukovanje alatima potrebnim za rad
  •  Poželjno da osoba stanuje u Slatini ili bližoj okolini

Nudimo:

  • Stimulativna i redovna primanja
  • Prijatno radno okruženje
  • Topli obrok

Molimo zainteresovane kandidate da se prijave putem opcije “PRIJAVITE SE” ili na broj telefona 065/663-635.