Banjaluka.com

Monter ALU/ PVC stolarije

Mjesto: Banjaluka

Poslodavac: KNEŽEVIĆ Co. d.o.o.

Kategorija: Ostalo

Ističe: 10. 5. 2024.

Pregleda: 453

Monter ALU/PVC stolarije

Opis posla:

  • Poslovi montaže i demontaže gotovih proizvoda (ALU/PVC stolarije );
  • Poslovi koji se rade na osnovu pisanog naloga i jasnog upustva;
  • Aktivna saradnja sa glavnim operaterom

Od Vas očekujemo:

  • Profesionalnost,
  • Sklonost timkom radu,
  • Sposobnost rada na visini,
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine.

Nudimo:

  • Posao u stabilnoj kompaniji,
  • Stimulativna i redovna primanja,
  • Rad u timu u kojem se cijene stručnost, zalaganje i ljudske vrijednosti,
  • Odgovoran, stručan i dinamičan posao.

Ukoliko sebe vidite kao dio našeg tima i smatrate da možete doprinijeti našem poslovanju, kao i mi Vašem profesionalnom razvoju, pozivamo Vas da Vašu biografiju za posao Monter ALU/ PVC stolarije